Пулинський ЗДО №1 "Ялинка", Пулини
Житомирська область, Житомирський район

Конкурси, виставки, організована діяльність.

Одна єдина Соборна Україна.

 

Декоративне малювання "Посуд"

 

  

 

 

Конкурс дитячих робіт "Зимонько -голубонько"

 

    

   

   

  

   

   

   

   

Під час літньої  оздоровчої кампанії малюки та педагоги нашого закладу креативно відтворюють побачене під час спостережень у природі. Так як заклад працює за художньо-естетичним напрямом роботи, діти у постійному процесі творчості. Художньо- продуктивна діяльність дозволяє дітям втілювати у свої роботи творчі задуми та досвід спостережень, розвивати творчу уяву, художні навики та вміння, бачити прекрасне у повсякденному. 

  

 

 

  

 

 

 

 

  

             

Ласкавий травень приніс У Пулинський ЗДО №1 «Ялинка» старшу групу «Ромашка» (вихователь Грибан І.О.) свято випуску дітей до школи, яке ми завжди приурочуємо до 1 червня- Дня захисту дітей. Садочок вітав усіх випускників повітряними кульками, урочистою атмосферою, своєю святковістю. А далі, привітання дітей, вірші, композиції, ігри, квести, цікаві завдання, конкурси  і прощальний вальс. На жаль, цьогорічні свята проходять без участі батьків, однак діти знають, що батьки будуть дивитися свято на відео, а тому талановито та креативно відтворювали вміло створені образи. Є свято, обов’язково мають бути і подарунки. А подарунки для випускників придбані за надану матеріальну підтримку начальника відділу освіти Пулинської селищної ради Наталії Опанащук, за що ми щиро вдячні.

       Так хочеться  зупинити час і сказати: «Не поспішайте дорослішати, радійте дитячій безтурботності». Дитинство – найбезтурботніший щасливий час. То ж в добру путь дорогі діти, нехай ваша життєва дорога буде світла і радісна, нехай  Господь завжди оберігає Вас.

 

 

  

  

  

  

  

  

 

Тиждень безпеки.

Відповідно до наказу у Пулинському ЗДО  в період з 17.05.по 21.05.2021р. проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності .Педагогічними працівниками були розроблені Заходи проведення Тижня та затверджені керівником закладу. Кожен день Тижня був тематичним- насичений, змістовним і цікавим для дітей. На початку тижня всі працівники пройшли повторний інструктаж з ОБЖД,ОП,ПБ по процедурі. Тема вівторка- все про здоров’я, мала три складові: дитина серед людей, дитина і довкілля, сам удома. Діти закріплювали правила спілкування з близькими та чужими людьми, правила безпечної поведінки вдома, в садочку. у спілкуванні з природою. Під час проведення занять та у повсякденному житті у 1 та 2 половину дня було проведено багато дидактичних   та сюжетно-рольових ігор ,бесід, моделювання ситуацій, читання художньої літератури, загадок ,розгляд ілюстрацій .Середа та четвер пройшла за темою «Найкращий пожежний це ти обережний» та  «Абетка дорожнього руху». У ці тематичні дні вся організована діяльність проводилась відповідно до перспективно-календарного плану роботи  вихователів усіх груп за безпековою тематикою. Також був оголошений конкурс на кращу спільну роботу дітей та батьків на безпекову тему ,визначено переможців  У п’ятницю проведено навчальний тренінг з евакуації вихованців та працівників ЗДО, проведено педгодину «Знай, Умій, Дотримуйся», зроблено аналіз та видано наказ про підсумки Тижня. 

 

  

  

     

 

  

 

Роботи переможців конкурсу на безпекову тему Тижня безпеки.

   

  

  

 

   

 

 

 

   

 

       

 

 

  

 

  

  

  

 

 

  

 

  

 

 

Виставка дитячих робіт до Дня сім'ї

"Родина, родина від батька до сина".  

   

  

 

  

  

В середній групі "Сонечко" діти власноруч готували подарунок для мами з нагоди ДняМатері " Квіти для матусі"

Нехай світанок травневим св'ятом 

Як сад чудовий, пишно зацвіте.

Хай сяє сонцем у серці слово Мати - 

Таке незгасле, вічне і св'яте! 

  

Вітання для матусь від середньох групи "Сонечко" - тюльпани для  мамусі.  

 

  

Діти старшої групи "Ромашка" привітали мам своїми творчими роботами

" Весняні квіти для мами". 

 

 

Святий  Великдень -особливе св'ято, несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, наповнює спокоєм серця, укріплює віру та живить душу.  Вихователь Кучер Л.М. разом із своїми вихованцями середньої групи "Сонечко" провели Великодні  розваги. Такі заходи відроджують духовність, дають змогу вивчати та продовжувати традиції та звичаї свого народу, формувати національно- патріотичні почуття, громадянську свідомість.

Діти отримали позитивні емоції та гарний пасхальний настрій. 

 

   

 

  

  

  

  

 

 

  

Виставка дитячих робіт  "Розмалюю писанку"

 

 

  

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Виставка дитячих робіт до Дня Землі. 

 

  

  

 
    

 

  

 

Напередодні, коли православний світ буде святкувати Воскресіння Христове, педагоги нашого  садочка власноруч облаштували фотозону до Великодня. Працівники, батьки матимуть змогу до свята  зробити  фотосесію зі своїми малюками.

Адже, очікування дива, надає святу Величності та нескінченної радості перемоги Добра.  

 


 

  

 

 

 

Виставка дитячих робіт до Дня Космонавтики.

Зростають наші малюки сильними і спритними, щоб долати перешкоди легко на шляху до заповітних мрій.

 

  

  

     

    

  

 

Виставка дитячих робіт  

" Весна на вулиці, весна в душі, весна в садочку". 

   

   

   

  
 

Корисні посилання

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *