Пулинський ЗДО №1 "Ялинка", Пулини
Житомирська область, Житомирський район

Наш колектив


"Зібратися разом - це початок, триматися разом - це процес, працювати разом - це успіх."

/Генрі Форд, американський філософ/


Cтародавня народна мудрість говорить:

"Якщо твої плани розраховані на десятиріччя — посади дерево, якщо твої плани розраховані на віки — виховуй дітей".


Ми навчаємо і виховуємо дітей, тому наші плани розраховані на віки, і це покладає на нас особливу відповідальність.


Наш колектив – це колектив однодумців,

який успішно вирішує завдання сьогодення і

впевнено дивиться у майбутнє.


Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період  розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться довіряти. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.

Таким є колектив однодумців нашого закладу дошкільної освіти №1 «Ялинка». Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Педагогічний колектив та обслуговуючий персонал понад усе прагне, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань  один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один  одного привітно, жити в дружбі та злагоді.

Нам є чим пишатися, бо до нас діти йдуть із радістю, а це - найвища нагорода за працю.

Отак і живемо однією дружньою сім'єю!

Корисні посилання

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *